EN

HONK to wizualizacje architektoniczne
HONK to projekty i kompleksowe rozwiązania na miarę oczekiwań
HONK to pasja tworzenia piękna architektury

Czym jest Honk studio?

Honk to kreatywne studio w centrum Europy, w Polsce. Sedno Honk tworzą ludzie. Architekci, graficy 3d i projektanci urbanistyki, których ścieżki życiowe zbiegły się wiele lat temu. W Honk uzupełniamy się perfekcyjnie dzięki wiedzy, umiejętnościom i dużej dozie kreatywności. Przyjemność z nieustającej, wytężonej pracy sprawia, że Honk zawsze dąży do perfekcji bez względu na złożoność projektu. Co najważniejsze? Honk łączy dwie wielkie pasje: architektoniczny design oraz nowoczesne technologie. To przynosi różnorodne, wspaniałe efekty. Ale najbardziej satysfakcjonuje ilość nowych wyzwań, z którymi Honk mierzy się dzień po dniu.

Po prostu tętni życiem. Adrenalina dla Honk to wsparcie architektów w przygotowaniu projektów, podniesienie jakości marketingu na rynku nieruchomości czy też po prostu narysowanie Twoich marzeń. Honk skupia się na łączeniu twojego pomysłu z pięknem projektowanej architektury przy wykorzystaniu unikalnej, realistycznej formy przekazu. Rezultat to wysokiej jakości wizualizacje, animacje architektoniczne łącznie z rozwiązaniami VR.


Innymi słowy: Honk tworzy obrazki, portrety, zdjęcia obiektów i pełne wirtualne spacery po architekturze, która widnieje jeszcze tylko na papierze lub w twojej głowie – jakkolwiek to nazwiesz i gdziekolwiek sobie zażyczysz.

Co robi Honk studio?

Dołącz do Honk studio

Zawsze poszukujemy artystów do naszego zespołu

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie e-mail na nasz adres kontaktowy.

Nie myśl, weź telefon i zadzwoń. Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Więcej informacji

Creative studio focused on matching the client’s vision

contact@honk-studio.com

CONTACT US

The message has been sent successfully